۱۳۸۷ اسفند ۹, جمعه

هک خبرنامه امیرکبیر توسط سربازان گمنام امام چاه جمکران

بنابر خبردرج شده در سایت گزارشگران ، سايت خبری تحليلی انجمن اسلامی پلی تکنيک تهران (خبرنامه امير كبير ) حک شد.
مثل اینکه این سربازان مزدور گمنام امام زمان باز هم حوصله شان سر رفت و از بی کاری همچنان مشغول هک کردن سایتهای مردم هستند. و فکر می کنند که جهاد مقدس است یا به این وسیله زمینه های ظهور امام مهدی را از چاه جمکران فراهم می کنند. یکی نیست به این حکومتگران ارازل و اوباش پیشنهاد دهد به جای دفن تابوتهای گمنام در دانشگاه ها ، این سربازان گمنام امام زمان را در چاه جمکران دفن کنید. به جای دادن پول و ثروت کشور به این مزدوران امام زمان ، به فکر 15 میلیونی باید باشند که در زیر خط فقر زندگی می کنند ، چراکه خطر سایتها و وبلاگ ها بیشتر از خطر 15 میلیون نفری نیست که مثل بمب هر لحظه می تواند زیر پای حاکمیت منفجر شود چراکه گرسنگان چیزی برای از دست دادن ندارند. به هر حال اینگونه حرکتها نشان دهنده استیصال ج.ا است.
باز هم شانس آوردیم که 1400 سال پیش اینترنت نبود وچیزی در قرآن راجع به آن نیامده وگرنه آن را حرام اعلام می کردند یا بر علیه اینترنت حکم جهاد می دادند

برای خواندن خبر لطفاً به سایت گزارشگران مراجعه کنید
9اسفند : سايت خبری تحليلی انجمن اسلامی پلی تکنيک تهران (خبرنامه امير كبير ) حک شد

۳ نظر:

 1. درود

  وبلاگ جالبی است. لینک شدید

  پاینده باشید

  پاسخحذف
 2. با سلام به شما دوست عزیز
  شما هم لینک شدید
  ممنون از شما

  پاسخحذف
 3. مطمئنا در انتخابات پیش رو بار دیگر این ملت حماسه ای دیگر خواهد آفرید و انشاالله فارغ از اینکه چه کسی از صندوقهای رای بیرون بیاید خروجی آن هموار کننده راه این مردم صبور در تحقق آرزوهای تاریخی خویش که همانا عزت و سربلندی میهن عزیزمان ایران است باشد


  آزادى ايجاد تشکلهاى مستقل معلمان, مسکن٬ رفاه اجتماعى, برابرى زن و مرد در تمام سطوح, استخدام رسمى معلمين حق التدريسى, يک نظام آموزشى آزاد و مدرن, معلم- دانش آموز- اتحاد عليه تبعيض معلمان کشور اتحاد اتحاد معلم ميرزمد٬ سازش نميپذيرد!

  من اميدوارم تمام ملت ايران دست به دست هم دهيم و با استفاده از موقعيت دولت اصلاحات دهم ، كشور را به مسير خود هدايت نماييم . به اميد ربقراري دموكراسي واقعي در ايران عزيز !


  مي خواهم معلم بمانم و خود را در خدمت ارتقاي انديشگي دانشجويان عزيز ميهن مان قرار دهم.


  می‌خواهم معلم بمانم حتی اگر از گرسنگی بمیرم حاضر نیستم جوانان ما بی‌سواد بمانند. من خواهشی که از هموطنان عزیزم دارم اینه که حالا که انتخابات دوباره نزدیک است به یکی‌ری بدهند که میلیونها همشهریهمون رو از فقر نجات بدهد این همه نفت تولید می‌کنیم و اینهمه بدبختیم میگن دورهٔ شاه هم همین رو میگفتند پس این انقلاب برای چی‌بود . من فکر می‌کنم نکنه ما ملت ایران یه گناهی کردیم که اینهمه جزاش رو اینهمه سال پس میدیم.

  من کاری ندارم رئیس جمهور کی‌خواهد بود تنها دعا که دارم این است که‌ای کاش وضع ملت بهتر بشه و بجای اینکه اینقدر با دنیا در بیوفتیم به داد این ملت گرسنه که یک کیلو گوشت نمیتونن بخرند برسیم.

  می‌خواد آخوند باشه،احمدی باشه یا هر کی‌دیگه خدا الهی ازش نگذر اگر به نجات این مردم بی‌چاره نرسه.

  خودشون توی قصرها نشستند و مردم حتی نمی‌تونن اجارهٔ یه اتاق کوچک رو بدهند.آخه انصاف کجاست.

  دوستان تو را بخدا من بد میگم، خوشحال میشم یه خط برام ایمیل بفرستین و من معلم خسته را یه صفای بدین.

  فدای هموطن و به امید روزی که رهبران ما به فکر ما بیفتند.  http://www.youtube.com/watch?v=3hW049-6PRs&feature=PlayList&p=3BAFA955500BFFEF&playnext=1&playnext_from=PL&index=23

  پاسخحذف