۱۳۹۱ آبان ۲۲, دوشنبه

احمدی نژاد , خامنه ای و کل رژیم قاتلین اصلی در قتل ستار بهشتی هستتداحمدی نژاد , خامنه ای , هر سه قوه و کل رژیم قاتلین اصلی در قتل ستار بهشتی هستتد.
بازداشت  ۳ تن از کسانی که مسئول بازجویی از «ستار بهشتی» نامیده شده اند ( تازه اگر صحت داشته باشد) کافی نیست و خامنه ای و کل رژیم قاتلین اصلی هستتد.
همچنین تمام کسانی که دستور بازداشت ستار را صادر کردند , کسانی که او را با خود از خانه بردند , کسانی که بر روی پرونده او کار می کردند و کسانی که او را تهدید می کردند , زندان بانان,و رئیس زندان , شکنجه گران , پلیس فتا ,  قوه قضائیه , قاضی پرونده , تمام کسانی که خانواده ستار را تحت کنترل و نظر دارند و مراقب امنیتی آنها هستند و دستور برخورد با خانواده ستار را صادر کردند و...........  عامل و شریک جرم در قتل هستند.
سایت کلمه از جمله نوشت :
اکنون شش روز از زمان اعلام قتل و تماس در روز سه شنبه هفته گذشته با خواهر ستار بهشتی توسط نیروهای امنیتی که قبر بخرند و برای تحویل جنازه ستار بهشتی مراجعه کنند می گذرد . در حالی که خانواده ستار بهشتی به جایی نامعلوم منتقل شده اند، نه امکان تماس با آنها وجود دارد و نه مسئولان و دستگاه های رسمی در این باره پاسخگو بوده اند.
 ستار بهشتی طی مدتی که بازداشت شده بود، تحت شکنجه و ضرب و شتم قرار گرفت و ۴۱ زندانی سیاسی در شهادت نامه ی خود با تایید شکنجه این وبلاگ نویس آورده اند: وی در حضور افرادی در بند ۳۵۰ اظهار داشته که در مقر پلیس امنیت از سقف آویزان شده و درهمان حال مورد ضرب و شتم قرار گرفته است سپس پلیس دست و پاهای وی را به صندلی بسته و مجددا وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است. درمواقعی دست های وی را با دستبند بصورت قپانی بسته و کتک می زدند و در مواقعی دیگر وی را بر روی زمین انداخته و با پوتین ضربه های شدیدی به سر و گردن وی وارد می کردند در ضمن این شکنجه ها، زشت ترین فحش های رکیک ناموسی نیز نثار وی می شده است و مکررأ تهدید میکردند که وی را می کشند. زمانی که ستار به بند ۳۵۰ آورده شد آثار شکنجه در تمام قسمت های مختلف بدنش مشهود بود و وی در شرایط کاملا دردناک و مجروحی قرار داشت. صورت وی زخمی، سر او متورم، مچ دست های او کبود شده بود و آثار آویزان شدنش از سقف روی مچ های او به چشم می خورد. در بخش هایی از بدن وی از جمله دور گردن، شکم و کمر وی آثار ضربه و کبودی دیده می شد.

۲ نظر:

  1. بابا هرچي نگاهت مي كنم مال اين حرفا نيستي .خوب بيا تا ما هم ببينيم چند مرده حلاجي داش

    پاسخحذف
  2. منظورتان مشخص و روشن نیست. لطفا بیشتر توضیح دهید.

    پاسخحذف