۱۳۹۰ تیر ۱۲, یکشنبه

وجدان های بیدار , در مقابل صدور حکم اعدام برای ۴۰ انسان در اردبیل سکوت نکنیم


صدور حکم اعدام برای ۴۰ نفر متهم به قاچاق در اردبیل ضد انسانی است و در مقابل این عمل غیر انسانی مجریان مذهب , سکوت نکنیم و با خانواده های آنها , ابراز همدردی کنیم و شرایط دل نگران آنها را درک کنیم و برای لغو حکم اعدام ها ی غیر عادلانه و غیر انسانی قوه قضائیه بکوشیم.
کسانی که در مقابل این آدم کشی ها سکوت کنند به شکلی در این جنایات دولتی شریک هستند.
دستگاه فاسد قوه قضائیه رژیم اسلامی که خودش در افکار عمومی متهم به جنایت و کشتار علیه بشریت  است صلاحیت متهم کردن و محاکمه هیچ کسی را ندارد. قوه قضائیه ای که با شکنجه , انسانها را وادار به اعتراف و جرائم انجام نداده  بر علیه خودش می کند, صلاحیت و مشروعیت محاکمه دیگر انسانها را ندارد.
غلامعلی رضائی  از طرفی اعدام 40 نفر را در رابطه با مواد مخدر بیان می کند و از آن طرف عنوان می کند که مردم اردبیل به زودی شاهد اعدام دشمنان دين، اخلاق، هويت و باورهاي ملت خواهند بود بنابراین تناقض آشکار در گفته های رئیس دادگستری به این عقیده  دامن می زند که به اسم مواد مخدر می خواهند کسانی را اعدام کنند که اتهام اصلیشان قاچاق مواد مخدر نیست و حتی اگر هم اتهامشان واقعا مواد مخدر باشد با این حال هیچ کسی نباید اعدام شود.
غلامعلی رضائی عنوان می کند که دغدغه خانواده ها در خصوص مواد مخدر را با اعدام سودا گران مرگ پاسخ می دهد در حالی که اکنون همه می دانند بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر در حکومت و نهاد های امنیتی و سپاه هستند و بهتر است رضائی آدرس غلط به مردم ندهد.
بر خلاف ادعا ی رضائی که می خواهد اعدام ها را توجیه کند , امروزه همهگان می دانند که پيشگيري از وقوع جرائم , راهش اعدام انسانها نیست و یک حکومت فاسد که بیشترین جرائم را مرتکب می شود چگونه می خواهد از وقوع جرائم جلوگیری کند ? چگونه می خواهد با انتقام , اعدام  , خشونت و جنایت دولتی , باعث گسترش فرهنگ صلح و سازش شود ? حکومتی که خودش اساسا با فرهنگ صلح و سازش بیگانه است و جنایات بی شماری را انجام داده و می دهد و به فرهنگ حذف اعتقاد دارند چگونه جامعه به صلح و سازش خواهد رسید ?غلامعلی رضایی رئیس دادگستری استان اردبیل ادامه دهنده راه جنایتکارانی همچون خلخالی , لاجوردی و سعید مرتضوی است.
 ای خدایگان ثروت و قدرت  , بس کنید اعدام انسانها را , ای وجدانهای بیدار , سکوت نکنید در مقابل قتل عمد و تروریسم دولتی ,ای سودا گران مرگ و قاچاقچی بزرگ حاکم در قدرت , با زدن اتهامات به انسانهای دیگر نخواهید توانست افکار عمومی را با خود همراه کنید و این اعدام ها را توجیه کرده و برای خود مشروعیت ایجاد کنید.

نظام جلالی 03.07.2011


آفتاب: رئيس كل دادگستري استان اردبيل از صدور حكم اعدام حدود 40 نفر از قاچاقچيان و سوداگران مرگ در اين استان خبر داد.

غلامعلي رضايي ظهر شنبه در در ديدار با جمعي از مردم اردبيل اظهار داشت: هم اكنون تعدادي از احكام صادره مراحل قانوني لازم را طي كرده‌اند و بزودي به مرحله اجرا در خواهند آمد.

وي با بيان اينكه در آينده نزديك مردم استان اردبيل شاهد اعدام دشمنان دين، اخلاق، هويت و باورهاي ملت خواهند بود، اضافه كرد: دستگاه قضايي دغدغه خانواده‌ها در خصوص موادمخدر را با اعدام سوداگران مرگ پاسخ خواهد داد.

رئيس دادگستري استان به موفقيت‌هاي اخير دادگستري اردبيل در بخش‌هاي مختلف بويژه پيشگيري از وقوع جرائم و گسترش فرهنگ صلح و سازش اشاره كرد و افزود: در سه ماهه اول سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، جرائم مهم كاهش چشمگيري داشته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر