۱۳۹۲ شهریور ۱۰, یکشنبه

درخواست از حسین رونقی ملکی برای شکستن اعتصاب غذاصفحه فیسبوکی حمایت از حسین رونقی ملکی


ویدئو درخواست برای شکستن اعتصاب غذای حسین رونقی ملکی
همانطور که مطلع هستید حال "حسین رونقی" به دلیل اعتصاب غذا اصلا خوب نیست و قرار بر این شده تا دعوت وبلاگی جمعی برای شکستن اعتصاب غذای همکار وبلاگنویسمان را داشته باشیم.سید حسین رونقی ملکی (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۴ در ملکان) فعال حقوق بشر، فعال دانشجویی ،وبلاگ نویس، زندانی سیاسی و مسئول کمیته مبارزه با سانسور در ایران "ایران پروکسی" است و هم چنین دارای سابقه بازداشت و زندان می‌باشد . حسین رونقی با نام مستعار بابک خرمدین در ایران به وبلاگ نویسی می‌پرداخت، وی همچنین در زمینه برنامه‌نویسی و ساخت وبلاگ و عبور از فیلترینگ تخصص داشته و در زمینه مبارزه با سانسور در فضای سایبری ایران تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده است. این فعال حقوق بشر ، زاده شهر ملکان در آذربایجان شرقی و دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد اراک است.
 حسین رونقی ملکی در اعتراض به مخالفت ادامه دار مسئولان با ادامه درمان پزشکی او در بیرون از زندان اوین تهران از روز 18 مرداد 1392 دست به اعتصاب غذا زده است. مادر او خانم زلیخا موسوی نیز برای جلب توجه به وضعیت بد او در روز 29 مرداد اعتصاب غذا را آغاز کرده است.آقای رونقی ملکی از بیماریهای کلیوی، قلبی، و التهاب مثانه رنج می برد و پس از آغاز اعتصاب غذا دچار خونریزی کلیه، نوسان فشار خون و ضربان قلب شده است. او پیشتر چند بار تحت عمل جراحی کلیه قرار گرفته است زیرا کلیه های او پس از شکنجه های مکرر در دوره بازداشت شامل 13 ماه حبس انفرادی صدمه دیده اند.
 به امید این‌که هرچه سریع‌تر خبرهای خوب از پایان اعتصاب غذا و سلامتی ایشون رو بشنویم.
حسین جان از تو خواهش می کنیم که به اعتصاب غذای خودت پایان بدهی و بدان که زنده بودنت خاری در چشم دشمنان مردم و آزادی(جمهوری اسلامی) است.
 
به دعوت از وبلاگ نویسان توسط صفحه فیسبوکی حمایت از حسین رونقی ملکی برای درخواست از حسین برای شکستن اعتصاب غذا به این کمپین حمایتی بپیوندیم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر