۱۳۹۰ اسفند ۱, دوشنبه

1500 کرکس متحد شدند!

انوش رستگار  20.02.2012
 
اخیرا اطلاعیه ای  تحت عنوان کرکس ها متحد میشوند.  نه، متشکریم – دخالت “بشر دوستانه” نمی خواهیم . به امضاء 1500 نفر از ״دوستداران״ جنبش فدائی ها درباره احتمال وقوع جنگ بین رژیم های امریکا، اسرائیل و … با ایران* در بعضی از سایت ها ی** اپوزیسیون در خارج از کشور درج یافت.
در این اطلاعیه نیز همان هایی که دیروز برای حفظ نظام جمهوری اسلامی فرزندان کارگران و زحمتکشان ایران را دعوت به شرکت در جنگ ارتجاعی دو نظام استبدادی جمهوری اسلامی و بعث عراق میکردند، دوباره عده ای از آنان از جمهوری اسلامی سفارش دریافت کردند و عده دیگری احساسات ناسیونالیستی شان گل کرده و میخواهند فرزندان کارگران و زحمتکشان ایران را برای حفظ نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی گوشت دم توپ کنند. این امر ضد مردمی نیز زمانی موفق میگردد که با نام مردم و آن نیروهائی که مردم به آنان اعتماد دارند، انجام شود.
در همین راستا اعلامیه مشترک 1500 کرکس انشاء و مهندسی شده است که من ذیلا به افشاء جمله به جمله آن اعلامیه میپردازم׃
◄ایرانیان زحمتکش، عاشقان استقلال و آزادی و برابری انسانها.
کرکس های نویسنده اعلامیه ماهرانه برای برانگیختن احساسات پاک مردم از کلمات مهیج و احساساتی مانند عاشقان استقلال و آزادی و برابری انسانها سوء استفاده میکنند تا دل خواننده مطلب را بدست آورند تا بعد یک مهندسی مغزی در ضمیر خواننده حک کنند و آن این است׃
◄وطنمان روزگار سخت و خطیری را در انتظار نشسته است.
یعنی این 33 سال جمهوری اسلامی توام با اعدام، تجاوز، شکنجه، زن ستیزی، جنگ، زندان و … برای ما روزگار سخت و خطیر نبوده، بلکه این روزگار سخت و خطیر در آینده در انتظار ما نشسته است.
بعد از چند خط صحرا کربلا نوشتن، کرکس ها در ادامه مینویسند׃
◄کسان، گروهها و دولت هائی که خود رتبه نخست نقض حقوق انسانی را دارا هستنند برای دریدن وطنمان دور خیز بر می دارند.
همانطور که توجه میکنید این کرکسهای پر بریده در این جا کشور جمهوری اسلامی را غیر مستقیم کشور حقوق بشر ارزیابی میکنند و دیگر کشورها را ناقضین حقوق بشر. حال این سوال مطرح میشود که در کجای جهان اعدام کودکان امری عادیست به غیر از ایران؟ در کجای جهان به دختران و پسران  در زندان به جرم داشتن افکار سیاسی تجاوز میکنند به غیر از وطن اسلامی شما کرکس ها؟ و …؟ بله وطن مستقل شما نیز جزو صدرنشینان نقض حقوق بشر در جهان است.
◄رژیم مذهبیِ  نژادپرست سلطه گر تا خرخره مسلح اسرائیل که مطلوبش خاورمیانه ای تکه پاره مرکب از رژیمچه های وابسته است
در اینجا باز این 1500 کرکس سعی دارند با بازی با کلمات در ضمیر ناخود آگاه ما اینگونه القا کنند که وطن اسلامی این کرکس ها نه رژیم مذهبی است، نه نژادپرست، نه سلطه گر، نه تا خرخره مسلح و نه مطلوبش جهان تکه پاره و مرکب از رژیمهای وابسته به جمهوری اسلامی ایران!
◄…اسرائیل … فرصت را غنیمت شمرده با استفاده از نفوذ و عواملش در وسایل ارتباط جمعی و در سیاست آمریکا و اروپا از یک طرف آمریکا را برای آغاز عملیات نظامی در فشار سیاسی می گذارد و از طرف دیگر بتوسط کارگزاران ایرانی تبار ژورنالیست و بعضأ دانشگاهی خود رندانه با سوء استفاده از تنفر ایرانیان از رژیم فعلی تمامی دستآورد ها و اصول اخلاقی تاریخی ملتمان را آماج حمله موذیانه  خود قرار می دهد.
خانم ها و آقایان کرکس، کدام دستاورد و اصول اخلاقی؟ اصول اخلاقی تجاوز به دختران و پسران زندانی؟ دستاورد شکنجه و اعدام دگراندیشان؟ اصول اخلاقی بمباران کردستان؟ دستاورد کشتار آزادیخواهان و برابرطلبان ترکمن؟ دستاورد کشتار ماهیگیران زحمتکش بندرانزلی؟ فرهنگ یا روسری یا تو سری؟ اصول زن ستیزی؟ نه، متشکریم. ما تمامی این دستاوردهای بشر دوستانه شما و رژیم تان را نمیخواهیم. لطف کنید تمامی این دستاوردها و اصول اخلاقی را تحویل متقاضیانش دهید.
بعد از چند خط ننه من غریبم نوشتن، کرکس ها با اصول اخلاقی گلایه میکنند که׃
◄در این بحبوحه در ایران محقق و دانشمند ترور می شوند و محکوم نمی شود
سوال من از این 1500 کرکس این است که چرا  اصولا باید ترور یک دانشمند را که دانش خود را برای نابودی بشریت در اختیار نظام فاشیستی جمهوری اسلامی قرار داده، محکوم کرد؟ این فاشیستهای اسلامی اگر دست به سلاح های اتمی یابند تمامی بشریت و تمدن انسانی  در کره زمین را قربانی اهداف توحیدی خودشان خواهند کرد همانطور که برای محمد در قران  نوشتند׃
إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ (مائده/33) سزاى كسانى كه (با) الله و فرستاده اش محاربه می‌کنند و در زمين به فساد (کارهائی که از دید اسلام گناه است) مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.
فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ(محمد/4) پس چون با كسانى كه كفر ورزيده‏اند برخورد کردید گردنها را بزنيد تا هنگامیکه آنان را از پاى درآورديد پس (اسیران) را امحکم در بند كشيد سپس يا منت نهيد و يا فديه (بگیرید) تا در جنگ اسلحه بر زمين گذاشته شود اين است (امر الله) و اگر الله مى‏خواست از ايشان انتقام مى‏كشيد ولى تا برخى از شما را به وسيله برخى بيازمايد و كسانى كه در راه الله كشته شده‏اند هرگز كارهايشان را ضايع نمى‏كند.
حکومت اسلامی در صدر اسلام  با دگراندیشان خود با توجه به سطح تکامل تکنیک در 1400 پیش به زبان شمشیر دیالوگ میکرد و از طریق کشتن ، بر دار آویختن، گردن زدن  و …  استدلال میکرد. حالا  شما تجسم کنید در قرن 21  وطن جمهوری اسلامی این 1500 کرکس، یا طالبان، القاعده، حماس، حزب الله دست به سلاح های اتم هم یابند!  ما ايرانى ها شانس آورديم که فرستاده خدا٬ محمد در صدر اسلام سلاح هاى اتمى نداشت٬ وگر نه اکنون ايرانى وجود نداشت و ما انسان هاى ساکن اين سرزمين٬ چه بلوچ٬ گيلک٬ ديلمى٬ لر٬ ترک٬ مازندرانی, کورد٬ عرب٬ پارس و … نيز وجود نداشتيم.
به هر حال، کرکس های جمهوری اسلامی بعد از این همه کاسه لیسی و دروغ نویسی به معرفی خود می پردازند.
◄ما بخش کوچکی از دوستداران جنبش فدائی، جنبش بپای دارنده آتش ها- جویندگان شادی در مجری آتشفشان ها  که هزاران قربانی  برای استقلال و آزادی و برابری ایرانیان تقدیم داشته
خانم ها و آقایان کرکس باز هم بی شرمانه به دروغ خود را بخش کوچکی از دوستداران جنبش فدائی معرفی میکنند.
نخیر، شما نمونه دیگری از دوستداران رژیم سرمایه داری اسلامی هستید و نه دوستداران جنبش فدائی. جنبش فدائیان، جنبشی کمونیستی است که دولت ها، رژیم ها و جنگ ها را طبقاتی تحلیل میکنند و همواره در جهت سرنگونی حاکمیت سرمایه و برقراری حاکمیت اجتماعی کارگران مبارزه میکنند اما شما 1500 کرکس در جهت استحکام  و ادامه حیات جمهوری اسلامی و نه جهت سرنگونی آن، از اینرو من شما کرکس ها را دوستدار خود نمیدانم  و میگویم بر پدر و مادر آنکس لعنت که به جنبش فدائیان … .
به افشاء دیگر موارد بپردازیم.
◄1. نه ،متشکریم نیازی به کمک های بمبی صد تنی “بشر دوستانه” نیست. لطف کنید آنرا تحویل متقاضیانش دهید.
بله، من هم نیازی به کمک ها … آنها ندارم، اما بر خلاف شما من خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی نیز هم هستم.
◄2. در صورت تهاجم خارجی به ایران در کنار زحمتکشان ایرانی با چنگ و دندان از وطن دفاع خواهیم کرد.
نه، شما دوباره دروغ میگویید. من مطمئن هستم که شما فورا جبهه عوض میکنید و از کاسه لیسی جمهوری اسلامی به کاسه لیسی مهاجمین خارجی  خواهید پرداخت. اگر شما چنگ و دندان میداشتید در سال 60 به دفاع از زندانیان سیاسی میپرداختید و رژیم شکنجه، اعدام، تجاوز و … را سرنگون میکردید.
◄4. رژیم جمهوری اسلامی باید با دستان  توانای زحمتکشان ایرانی تغییر کند.
این رژیم شما در طول 33 سال گذشته نشان داد که تغییر بکن نیست. بر خلاف شما من معتقدم این رژیم بدست توانای کارگران، زحمتکشان، زنان و جوانان ایران سرنگون خواهد شد و نه تغییر.
5. وطن ما در محاصره نیروهای منطقه ای و غیر منطقه ای سراپا مسلح است . ما با تأکید بر صلح جوئی خواستار اقتدار تدافعی کشورمان می باشیم.
خانم ها و آقایان کرکس، صا حبان وطن شما خود جزو محاصره کنندگان غیر صلح جوء در منطقه میباشند و ثروت ملی مردم ایران را در این راه خرج تروریسم در لبنان، فلسطین، عراق، افغانستان، نیجریه، سوریه و … میکدند و مردم ایران خود در گرسنگی، بیکاری بسر میبرند و 70 در صد کارگران در زیر خط فقر به حیات خود ادامه میدهند.
لطفا به دم خروس توجه شود׃
◄ما با تأکید بر صلح جوئی خواستار اقتدار تدافعی کشورمان می باشیم.
کرکس ها زمانی خواستار مسلح شدن سپاه پاسداران به صلاح های سنگین بودند و حالا خواستار دستیابی سپاه پاسداران به سلاح های اتمی.
◄6. رژیم اسلامی باید بفهمد که امکان وقوع جنگ بسیارجدی است. این جنگ در صورت وقوع به بمباران محدود نخواهد شد. هدف غرب تعویض جمهوری اسلامی با مهره های وابسته به خود است.
نصیحت شما کرکس ها فقط بدرد جمهوری اسلامی میخورد و در صورت تعویض جمهوری اسلامی شما چه زیان هایی خواهید دید!
بندهای 7، 8 و 9 برای آرایش خواسته شماره 10 اطلاعیه میباشد، توجه کنید׃
◄10. شکل فعلی مدیریت جهانی منطبق با نیاز های این دوران نیست . ما خواستار لغو حقوق نا عادلانه وتو و عضویت دائمی در شورای امنیت هستیم.
همانطور که همه میدانند عضویت در شورای امنیت تنها در انحصار ثابت 5 دولت عضوء سازمان ملل متحد است، در نتیجه شما 1500 زن و مرد که نمیتوانید به عنوان کرکس به عضویت دائمی شورای امنیت در آید. برای این منظور شما کرکس ها میبایستی در مرحله اول یک کشور باشید. این خواسته شما از کشورهای امریکا، روسیه، چین، فرانسه و انگلیس را اگر بخواهیم از زبان کرکسی به زبان آدمیزاد ترجمه کنیم اینگونه خواهد شد׃
ما 1500 کرکس امضاء کننده این اطلاعیه خواهان پذیرفتن عضویت دائمی جمهوری اسلامی در شورای امنیت می باشیم.
◄11. ما خواستار همکاری منطقه ای با همه همسایگان ایران می باشیم. باید با عرب ستیزی بازی خورده های منافع خارجی  وسیعأ برخورد شود. کشور ما نمی تواند در عداوت دائمی با همسایگانش   باشد. ما خواستار دوستی  با همه ملل بخصوص کشورهای همجوارمان می باشیم.
این بند مربوط میشود به مسایل درونی شما با رژیم حاکم بر وطنتان و به ما ربطی ندارد.

در آخر اطلاعیه نام 1500 کرکس درج شده است.
بر پدر و مادر آنکس لعنت که به جنبش فدائیان …

* منظور کرکس ها در اینجا از ایران٬ رژیم جمهوری اسلامی میباشد.

** سایت روشنگری http://www.roshangari.com
 
/پس از درج این اطلاعیه قسمت نظر شما، که محل نوشتن تفسیر و نقد مطلب درج شده میباشد را نمیدانم به چه دلیلی در مورد این اطلاعیه حذف کرد و امکان نظردهی را از خوانندگان این اطلاعیه سلب نمود!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر