۱۳۸۸ دی ۱۵, سه‌شنبه

در مقابل طرح اعدام و محارب خواندن مردم تظاهر کننده توسط قاتلان حکومتی چه باید کرد ؟

۱- تهیه لیست کسانی که علنا از طرح محارب خواندن و اعدام مردم دفاع کردن ،
از مجلس ( احمد بیغش-غضنفرآبادی-روح‌الله حسینیان-اخوان بیطرف-ثروتی-ونایی-بشیری-آلیا-بهمن محمدی-افشاری-سلیمی-رضارحمانی-لطفی-علیزاده-حسین فدایی-حیاتی- حمید رسایی- کوهکن-کوثری-محمد محمدی-ابطحی- هدایت‌خواه- کامران- طاهری- نادران- زارعی- نوروزی- حسنی نائینی- گروسی- سودانی-آقازاده-حسینی دولت‌آبادی-قاضی زاده-بزرگواری-امیری کهنوج-فرهنگی) ،
آیت الله علم الهدی؛ عضو مجلس خبرگان رهبری،
آیت الله احمد جنتی؛ دبیر شورای نگهبان ،
آیت الله سید یوسیف طباطبایی نژاد (در نماز جمعه اصفهان)،
آیت الله شیخ اسدالله ایمانی؛ عضو مجلس خبرگان رهبری (در نماز جمعه شیراز)،
آیت الله حائری شیرازی ( شیرازی ، به اعدام بدون محاکمه 30 نفر از مخالفین نظام پس از دستگیری اعتراف نمود و گفت این 30 نفر را عصر بازداشت کردند و بدستور دادستان انقلاب، همان شب همگی اعدام شدند )،
اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده پلیس ،
غلامحسین محسنى‌اژه‌اى، دادستان کل کشور ،
مصطفی محمد نجار، وزیر کشور،
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی،
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران،
آیت الله مصباح یزدی
سردار احمدرضا رادان(معاونت فرماندهی نیروی انتظامی)
.......
۲ - دادن لیست اسامی به مطبوعات جهانی و درخواست از مجامع دفاع از حقوق بشر و انسانهای آزاده جهان که تلاش کنند این جنایتکاران را به کشور های دیگر ممنوع الورود کنند و اجازه سفر به آنها ندهند .
۳- تشکیل پرونده حقوقی در دادگاه های بین المللی ، که پرونده آن تشکیل و باز شود که در صورت سرنگونی رژیم بتوان در سطح جهانی آنها را مورد تعقیب قضائی قرار داد .
۴- بر گزاری تظاهرات های بی وقفه در خارج از کشور به منظور افشا گری و اعتراض


۳ نظر:

 1. عکس هاشونم منتشر کنیم. اینهم در باره تظاهرات هواداران رزیم در میدان انقلاب:

  اگر پهنای خیابان انقلاب را 20 متر بگیریم و فرض کنیم جمعیت تا صد متر به میدان هم ایستاده بوده اند. توی خیابان آنطرف هم تا صد متر به میدان ایستاده بوده اند. دور خود میدان را هم یک خیابان دویست متری فرض کنیم، می تونیم بگیم جمعیتی در یک خیابان به طول 400 متر و عرص 20 متر ایستاده بوده اند. حالا اینها رو در هم ضرب بکنیم میشه هشت هزار متر 8000 حالا با توجه به جابجایی مردم و فضای بین شان به هر نفر یک (1) متر فضا بدهیم و هشت هزار را بر آن تقسیم کنیم میشه هشت هزار نفر. باور نکردنی یه نه؟ اگر خواستید می تونید دوبرابرش بکنید یا حتا چهار برابر. هرکار بکنید بجمعیت بیشتر از سی هزار نفر نمی شه.

  پاسخحذف
 2. چه کاری میشه کرد؟بجز ایستاد و نگه کرد.اگر از اول جلوی این بی ناموسا وایستاده بودیم پررو نمیشدن تا این که حالا که جون گرفتن میخوان اعدام کنن.اخه تا کی میخواهیم تو سریخور باشیم.و زور بشنویم.

  پاسخحذف
 3. آقای ولادیمیر، ما تو سری خور نیستیم و زور هم نمی شنویم. مگر نمی بینی بچه ها دارن توی ایران چکار می کنن. رژیم هم هیچ غلطی نمی تونه بکن. از همون چند روز بلوفی هم که زدند پشیمونند. مگه نمی بینی که همه شون اومدن یکی یکی می گن ما نمی خوایم اعدام بکنیم. شما هم لطفن اینجوری منفی بافانه به جهان نگاه نکنید و منفی بافی رو ترویح نکنید.

  پاسخحذف