۱۳۹۲ مرداد ۱۷, پنجشنبه

بهروز سورن: دژخیمی که محتملا وزیر دادگستری میشود!
نیمه شب نوشته ها - 66  
از ابتدای امر نیز روشن بود که ( از کوزه همان برون تراود که در اوست ). روحانی مرد امنیتی و نمک خورده همان سیستمی است که دهه ها پایه های حکومتش را بر سرکوب و ایجاد وحشت و دروغ و کشتار شهروندانش استوار کرده است. روحانی هم قسم نظامی بوده و هست که جز فقر و اعتیاد و نابودی و تبعیض ره آوردی برای مردم کشورش نداشته است. پزهای انتخاباتی امروزه و پس از انتقال دولت جدید بتدریج رنگ می بازند و حقیقت این رئیس جمهوری کذائی نیز در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت. اما آنچیز که اندکی و برای بسیاری غیر مترقبه بود اینکه دقیقا در منصب دادگستری یکی از خونخوار ترین و نفرت انگیز ترین چهره های تاکنونی حکومت که همانا مصطفی پور محمدی باشد معرفی شده است.
با توجه به این انتخاب, روحانی به همه مردم کشورمان و ناظران بین المللی میگوید که توهمات خود را بدور بریزید زیرا که آش همان آش و کاسه اش عوض شده است و نه تنها مطالبه شما برای آزادی زندانیان سیاسی رویائی بیش نیست که با انتخاب پورمحمدی سرکوب تان را هم در برنامه داریم. نه تنها بر کشتار دهه شصت و چگونگی و عاملان و آمران آن روشنائی نخواهیم افکند که دقیقا یکی از مهره های قتلعام فرزندانتان را نیز وزیر دادگستری خواهیم کرد. نه تنها رهبران سبزتان در حصر را آزاد نخواهیم که شرط ازادی شان را نیز توبه در بارگاه ولی فقیه خواهیم گذاشت.
مصطفی پور محمدی در تمامی دوران فعالیت سیاسی حکومتی دقیقا در پست ها و مقامات اطلاعاتی و بعبارتی دیگر تخصص اش در سرکوب اعتراضات و معترضان بوده است. بی تردید در کشتار هزاران جوان آزادیخواه و عدالت طلب نقش مستقیم داشته است. از پرونده جنائی این فرد و بطور مشخص میتوان عضویت در کمیسیون مرگ و قتلعام زندانیان سیاسی در تابستان سال 1367 را نام برد.
زندگینامه این قاصد مرگ و نابودی در یکی از رسانه های حکومتی چنین عنوان شده است:
وی در سال‌های 1358 تا 1365 دادستان انقلاب در استان‌های خوزستان، هرمزگان و خراسان (خراسان جنوبی، خراسان‌ رضوی، خراسان شمالی) بود. پس از آن در سال 1366 معاون وزیر اطلاعات شد. سه سال بعد به عنوان جانشین وزیر اطلاعات برگزیده شد.
عصر روز یکشنبه -13 مردادماه - آیت‌الله آملی لاریجانی، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی را به عنوان وزیر دادگستری به رییس‌جمهور معرفی کرد
مصطفی پورمحمدی در سال 1370 رییس اطلاعات خارجی شد. وی در تاریخ 24 مرداد سال 1384 از سوی محمود احمدی‌نژاد به عنوان وزیر کشور معرفی شد و از مجلس رای اعتماد گرفت. حدود 2 سال در این سمت فعالیت کرد. پس از آن رییس سازمان بازرسی کل کشور شد.

بر اساس افشاگریهای پرشماری که از سوی زندانیان سیاسی  جان بدر برده و حتی از میان دایره حکومتیان و حواشی آن , کمیسیون مرگ با عضویت ایشان مسئول کشتار چند هزار زندانی سیاسی بی دفاع و در بیدادگاه های چند دقیقه ای بوده است.
پیشنهاد وزارت دادگستری برای پور محمدی جلاد به مجلس از سوی روحانی نشان میدهد که ایشان بر خلاف تبلیغات انتخابی خویش نه در پی اعتدال که سرکوب وحشیانه کما فی سابق را در برنامه دارد. این روند درس بزرگی است برای آنان که راه نجات را در شکافهای خودساخته  در میان بالائی ها می بینند و جستجو می کنند.

07.08.2013

درباره مسئولان قتلعام زندانیان سیاسی با همیاری پورمحمدی به آدرس مراجعه نمائید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر