۱۳۸۷ اسفند ۱۱, یکشنبه

آیا کسی می داند؟

8 مارس و ما وبلاگ نویسان
معمولاً ما وبلاگ نویسان بعد از وقوع یک تعرض مستقیم طراحی شده توسط ج.ا به حقوق انسانی شهروندان در ایران و غیر مستقیم تعرض و دخالت به حقوق شهروندان سایر انسانها در خارج از کشور، به مانند خبرنگاران و اوژانس عمل می کنیم.
در زمینه خبر رسانی ، امداد و پشتیبانی از حرکتهای سیاسی ، اجتماعی و صنفی ، مدتی بعد از گذشت وقوع جنایات توسط جمهوری اسلامی ، وارد عمل می شویم و هیچگاه از قبل آماده نبوده ایم و تدارکات پشتیبانی جمعی را محیا نکرده ایم با اینکه می دانستیم و می دانیم تجربه 30 ساله حاکمیت جمهوری اسلامی یعنی سرکوب هر جنبنده و دگراندیش می باشد. با اینکه می دانیم ، جنبشهای کارگری ، زنان ، دانشجویان و دیگر مذاهب ، جوانان ، ملیتها ، معلمان ، مهاجرین و پناهندگان خارجی، اعتراضات و مطالبات مردم شهر و روستا و ایام خاص مانند 18 تیر ،16 آذر ، چهارشنبه سوری و حرکتهائی مانند ما هستیم و شورش های شهری و... همیشه زیر نظر ، هجوم و سرکوب قرار دارند.
تجربه 30 سال سرکوب سیستماتیک نشان داده که ج.ا به طور دائم آماده سرکوب هست و میلیارد ها دلار از پول و ثروت کشور را به جای صرف کردن برای کشور و مردم بابت سرکوب همان مردم هزینه کرده است. علاوه بر آن در سالهای اخیر در ایام روزهای خاص جنبشهای کارگری ، زنان ، دانشجویان از ماه ها قبل بر حجم فشار و دستگیری فعالین آنان می افزاید و با اتخاذ یک تاکتیک جدید سیاسی و امنیتی در سالهای اخیر ، در اولین هجوم به فعالین جنبشها ، ابتدا به طور گسترده با مجروح کردن آنان و ضرب و جرح و بازداشت آنان در خانه یا در خیابان و محل کار سرکوب را آغاز می کتد و بعد از پرونده سازی و فشار های غیر انسانی در اولین فرصت شروع به آزاد کردن موقت آنان می کند تا جلوی انسجام و پشتیبانی مردم داخل و مردم جهان را از آنان سلب کند و همه را سردرگم کند و آنقدر در ماه ها و فرصت های بعدی آنها را دستگیر و آزاد می کند که بالاخره نفهمیم، فرد آزاد شده یا همچنان زندانی است و از طرفی با اخاذی میلیونها تومان از دستگیر شدگان آنها را مشروط و موقت آزاد می کند و به آنها می فهماند که هر وقت خواستیم شما را دستگیر خواهیم کرد و خطر دستگیری همچنان بر بالای سر آنان می چرخد.
پس از آنجائی که می دانیم حتماً ج.ا به مراسم 8 مارس نیز هجوم خواهد آورد ، ما پیش از وقوع حادثه ، مانند یا گروه امدادی ، از همین امروز باید آماده باشیم تا در خود 8 مارس با آغاز سرکوب ، حمایت وبلاگ نویسان در همان روز آغاز شود. ما باید پیشاپیش احتمال هرگونه حمله ، سرکوب، ضرب و شتم ، تهدید و زندانی کردن فعالین جنبش زنان را محکوم کنیم .
از آنجائی که ج.ا از سایه خودش نیز می ترسد وعملاً مانند یک حاکمیت تثبیت نشده و نا مستحکم عمل می کند و بنای خودش را بر باد تصور می کند ، از روی ضعف ، ناتوانی و ترس متوسل به سرکوب در روزهای 8 مارس ، 16 آذر و اول ماه مه می شود.
ج.ا واقعاً اگر در شرایط اقتدار بسر می برد و نه استیصال ، اینچنین ترس و واهمه نداشت.
چرا در تمام دنیا 8 مارس ، روز دانشجو، و روز کارگر تهدید امنیتی برای هیچ حکومتی محسوب نمی شود، اما پایه های تخت ولایت فقیه و ارکان نظام و اسلام آنان به لرزه در می آید؟
ج.ا اگر دارای پایگاه مردمی و توده ای است ، چرا از جمع شدن بیش از 2 نفر واهمه دارد؟
چرا ج.ا اینگونه می ترسد و بر خورد می لرزد؟ از چه چیزی واهمه دارد؟کجاست اقتدار نظام ؟
اگر این نظام را خود آقا امام چاه جمکران هدایت می کند پس از چه چیزی واهمه دارند؟
چرا حتی از یک وبلاگ می ترسند ، آنان را مانند مهر نهاد که همچنان مهرش در دل ماست، اعدام می کنند و وبلاگ را هک یا فیلتر می کنند؟ این است نظام قدرتمند و مقتدر؟
آیا کسی می داند؟