۱۳۹۲ مهر ۲۰, شنبه

شناسایی تصاویر عوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان ,جلسه چهارم


  تصاویر بخشی ازعوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان ( چهارمین جلسه افسران سایبری خوزستان در جمع وبلاگ نویسان و فعالین حزب الهی شبکه های اجتماعی)  :


"این جلسه با حضور مهندس احسان بیگ زاده از اساتید ارزشی دانشگاه شهید چمران در سالن جلسات بسیج اساتید با شرکت جمعی از وبلاگ نویسان و فعالین ارزشی فضای مجازی اهواز برگزار گردید.

بیگ زاده  وارد بحث شبکه های اجتماعی با محوریت فیس بوک شد و در ادامه گفت : بحث شبکه های اجتماعی را در دو حوزه باید دنبال کرد حوزه اول فرصت ها و حوزه دوم تهدید ها.

 تهدیدات این شبکه اجتماعی را به دو دسته تقسیم کرد : تهدید امنیتی و تهدید اجتماعی,
تهدید امنیتی به خاطر سعی در سلطه پیدا کردن بر اطلاعات جهان توسط استکبار جهانی است که به وسیله دو دستگاه اطلاعاتی و جاسوسی به نام CIA و NSA و قدرت نظارتی این دستگاه ها بر فضای اینترنت به مثابه کنترل افراد درون اتاقی شیشه ای است و همه چیز را رصد میکند و اطلاعات مورد نیاز را ذخیره و در مواقع خاص به کار میگیرند.
 شرکت مایکروسافت سیستم ایریدیوم که شامل 66 ماهواره که در مدار 786 کیلومتری زمین قراردارند و تمامی سطح زمین را پوشش میدهند و اولین تلفن ماهواره ای را راه اندازی نموده را از شرکت موتورولا خریداری نمود بعد از آن موتور جستوجو گر بینگ را خرید و در آخرین اقدام شرکت موبایل نوکیا را از آن خود کرد و به وسیله این امکانات توانایی رصد اطلاعاتی وسیعی را بدست آورد.
او برای آغاز بحث تهدید اجتماعی ابتدا حدیثی از رسول اکرم را قرائت نمود:
یعنی نگاه به نامحرم تیری از تیرهای زهرآگین شیطان است، هرکس از ترس خدا از آن بپرهیزد، خداوند در پاداش ایمانی به او می دهد که شیرینیش را در قلبش احساس کند.
او مهمترین تهدید اجتماعی را ارتباط با نامحرمان عنوان کرد و در ادامه آماری را از زبان یک وکیل خانواده در آمریکا بیان نمودند که به گفته او از هر 100 مورد طلاق در 90 مورد رد پایی از فیس بوک و تویتر دیده می شود (البته اون وکیل و شما آقای احسان بیگی با هم گه خوردید ) و از نگاهی دیگر بحث اعتیاد به استفاده از این شبکه های اجتماعی را بعنوان تهدیدی اجتماعی نام برد که حدیثی از امیرالمومنین : (به هیچ چیز دل نبندید که به زودی باید گذاشت و گذشت) موأید این مطلب است.
و در پایان سخنان خود حضور و فعالیت نیروهای ارزشی را جهت ترویج و تبلیغ اسلام ناب محمدی و فرهنگ غنی اهل بیت را در فیس بوک و امثال آن را لازم دانست و به لحاظ امنیتی باید اصول امنیتی را رعایت نمود ."

 
عکس های منتشر شده بخشی از عوامل مرتبط با ارتش سایبری رژیم بهترین فرصت برای شناسایی عوامل سایبری رژیم است.

 ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران بودجه آن در سال ۱۳۸۸ را ۷۶ میلیون دلار و بودجه آن در سال ۱۳۸۹ پنج تریلیون ریال بوده است . نیروهای این ارتش را بیش از ۲۴۰۰ نفر و ۱۲۰۰۰ نفر ذخیره برآورد کرده بودند.

   ارتش سایبری ایران وظیفه اش از جمله:
- از کار انداختن سایت های اپوزیسیون مخصوصا در شرایط حاد سیاسی و مواقعی است که اتفاق مهمی در ایران رخ می دهد و رژیم مایل به گردش خبر آزاد اطلاعات و اخبار در ایران نیست.
- شناسایی وبلاگ نویسان و فعالین دنیای مجازی داخل کشور
- ماموریت دفاعی که به پیگیری هویت هکرهای مهاجم و خنثی کردن فعایت آن‌ها می‌پردازد.
- ماموریت تهاجمی که تاسیسات زیربنایی دیگر کشورها مانند تاسیسات اتمی ، بانک‌ها و بازارهای جهانی و ماموریت رمزگشایی پسوردها و ابزار انتقال اطلاعات  
 و با هک رسانه ها و با انداختن پارازیت بر روی فرکانس‌های برخی شبکه‌های تلویزیونی فعال هستند.
- تبلیغات مذهبی و سیاسی در دنیای مجازی در جهت اهداف رژیم
- ایجاد اختلال در فعالیت اپوزیسیون دردنیای مجازی با ایجاد جنگ روانی و امنیتی در جهت تقابل با مخالفین رژیم و انجام کارهای اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی و پخش اخبار دروغ در جهت اهداف رژیم وتلاش برای کنترل دنیای مجازی


 پاینوشت : لینک های مرتبط

شناسایی تصاویر عوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان در جلسه ششم

 

شناسایی تصاویر عوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان, جلسه پنجم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر