۱۳۹۲ مهر ۲۰, شنبه

شناسایی تصاویر عوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان, جلسه پنجم


  تصاویر بخشی ازعوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان ( پنجمین جلسه افسران سایبری خوزستان  در جمع وبلاگ نویسان و فعالین حزب الهی شبکه های اجتماعی دانشگاهی)  : 

عکس های منتشر شده بخشی از عوامل مرتبط با ارتش سایبری رژیم بهترین فرصت برای شناسایی عوامل سایبری رژیم است.

از جمله اسامی شرکت کنندگان مجید فضیلت, محمد شهباز بوده اند..برای انتخاب نامی برای جمعیت فعالین فضای مجازی  نام های همچون حزب الله سایبر ، فعالین جنگ نرم ، فعالین ارزشی فضای مجازی و غیره...را مطرح کرده بودند که در نهایت نام افسران جنگ نرم خوزستان را استفاده می کنند که دهن پر کن باشد.


ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران بودجه آن در سال ۱۳۸۸ را ۷۶ میلیون دلار و بودجه آن در سال ۱۳۸۹ پنج تریلیون ریال بوده است . نیروهای این ارتش را بیش از ۲۴۰۰ نفر و ۱۲۰۰۰ نفر ذخیره برآورد کرده بودند.

   ارتش سایبری ایران وظیفه اش از جمله:
- از کار انداختن سایت های اپوزیسیون مخصوصا در شرایط حاد سیاسی و مواقعی است که اتفاق مهمی در ایران رخ می دهد و رژیم مایل به گردش خبر آزاد اطلاعات و اخبار در ایران نیست.
- شناسایی وبلاگ نویسان و فعالین دنیای مجازی داخل کشور
- ماموریت دفاعی که به پیگیری هویت هکرهای مهاجم و خنثی کردن فعایت آن‌ها می‌پردازد.
- ماموریت تهاجمی که تاسیسات زیربنایی دیگر کشورها مانند تاسیسات اتمی ، بانک‌ها و بازارهای جهانی و ماموریت رمزگشایی پسوردها و ابزار انتقال اطلاعات  
 و با هک رسانه ها و با انداختن پارازیت بر روی فرکانس‌های برخی شبکه‌های تلویزیونی فعال هستند.
- تبلیغات مذهبی و سیاسی در دنیای مجازی در جهت اهداف رژیم
- ایجاد اختلال در فعالیت اپوزیسیون دردنیای مجازی با ایجاد جنگ روانی و امنیتی در جهت تقابل با مخالفین رژیم و انجام کارهای اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی و پخش اخبار دروغ در جهت اهداف رژیم وتلاش برای کنترل دنیای مجازیپاینوشت : لینک های مرتبط

شناسایی تصاویر عوامل ارتش سایبری رژیم در خوزستان در جلسه ششم


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر